DSEP30-12A
MFR.Part #
DSEP30-12A
JLCPCB Part #
C130474
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 165W 250uA@1.2kV 3.27V@60A 30A 60ns TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS