DSA30C100PN
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSA30C100PN
JLCPCB Part #
C19321191
Package
TO-220ABFP
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 15A 250uA@100V 340A 910mV@15A TO-220ABFP Schottky Diodes ROHS