DPG30C200PB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DPG30C200PB
JLCPCB Part #
C21007877
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.26V@15A 15A 1uA@200V 200V 240A TO-220 Schottky Diodes ROHS