WSTM2512QLR300FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR300FYR
JLCPCB Part #
C20350437
Description
2W 300mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS