WSTM2512QLR075FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR075FYR
JLCPCB Part #
C20350431
Description
2W 75mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS