WSTM1206QLR130FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR130FNR
JLCPCB Part #
C20350402
Package
1206
Description
130mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS