WSTM1206QLR010FNR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WSTM1206QLR010FNR
JLCPCB Part #
C20350382
Package
1206
Description
10mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS