WSTM0805QLR047FNR
MFR.Part #
WSTM0805QLR047FNR
JLCPCB Part #
C20350371
Description
47mΩ 750mW Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS