WPC2512QLR022FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR022FYR
JLCPCB Part #
C20350259
Description
22mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS