WPC2512QLR020FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR020FYR
JLCPCB Part #
C20350257
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS