WPC2512QLR016FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR016FYR
JLCPCB Part #
C20350255
Description
16mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS