WPC2512QLR011FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR011FYR
JLCPCB Part #
C20350250
Description
11mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS