WPC2512QLR010FYR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WPC2512QLR010FYR
JLCPCB Part #
C20350249
Package
2512
Description
10mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS