WPB2512QLR051FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR051FYR
JLCPCB Part #
C20350235
Description
2W 51mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS