WPB2512GL0M75FWR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
WPB2512GL0M75FWR
JLCPCB Part #
C20350204
Package
2512
Description
0.75mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS