VUO50-14NO3
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
VUO50-14NO3
Description
-40℃~+125℃ 1.4kV 1.9V@150A 300uA 525A 58A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS