V680LS100CPX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V680LS100CPX2855
JLCPCB Part #
C2659354
Package
Plugin
Description
1.06kV 1.7kV 10kA 120pF@1MHz 520J 680V 931V 插件 Varistors ROHS