V480LA40AP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V480LA40AP
JLCPCB Part #
C142913
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.24kV 105J 270pF@1MHz 4.5kA 480V 640V 750V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS