V26MLA0805LNHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V26MLA0805LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2656271
Package
0805
Description
100mJ 20V 26V 34V 40A 60V 90pF@1MHz 0805 Varistors ROHS