V20H320P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20H320P
JLCPCB Part #
C1528048
Package
Plugin
Description
10kA 320J 320V 420V 510V 750pF@1MHz 840V 插件 Varistors ROHS