V20H20PL1A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20H20PL1A
JLCPCB Part #
C1529225
Package
Plugin
Description
15nF@1MHz 20V 26V 33V 58J 5kA 65V 插件 Varistors ROHS