V20E510AUTO2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E510AUTO2T
JLCPCB Part #
C2657275
Package
Plugin
Description
10kA 350pF@1MHz 410J 510V 670V 820V 插件 Varistors ROHS