V175LA10AP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V175LA10AP
JLCPCB Part #
C1527581
Package
Plugin
Description
175V 225V 270V 4.5kA 455V 55J 700pF@1MHz 插件 Varistors ROHS