V150LT20BPX10
MFR.Part #
V150LT20BPX10
JLCPCB Part #
C2656897
Package
Plugin
Description
1.6nF@1MHz 150V 200V 229.5V 360V 6.5kA 80J 插件 Varistors ROHS