V150CH8S
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150CH8S
JLCPCB Part #
C1529798
Package
SMD
Description
127V 150V 250A 250V 250pF@1MHz 3J 95V SMD Varistors ROHS