V14H30PL2B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V14H30PL2B
JLCPCB Part #
C1528888
Package
Plugin
Description
30V 32J 38V 3kA 47V 5.55nF@1kHz 93V 插件 Varistors ROHS