V130LA20AP
MFR.Part #
V130LA20AP
JLCPCB Part #
C1527443
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
130V 175V 1W 1nF@1MHz 205V 340V 6.5kA 70J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS