V10E60AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E60AUTO
JLCPCB Part #
C1528569
Package
Plugin
Description
1.2nF@1MHz 100V 10J 2.5kA 60V 85V 插件 Varistors ROHS