V05P95AUTOL2T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V05P95AUTOL2T
JLCPCB Part #
C2656203
Package
Plugin
Description
125V 150V 200pF@1MHz 250V 400A 4J 95V 插件 Varistors ROHS