TRF600-160-RA-B-0.5-L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TRF600-160-RA-B-0.5-L
Description
-40℃~+85℃ 16Ω 2.2W 4Ω - Resettable Fuses ROHS