TRF600-160-0.130
MFR.Part #
TRF600-160-0.130
JLCPCB Part #
C1562210
Description
-40℃~+85℃ 160mA 18s 18Ω 2.2W 250V 320mA 320mA 4Ω 插件 Resettable Fuses ROHS