TRF600-150-RB-B-0.5
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TRF600-150-RB-B-0.5
JLCPCB Part #
C1562204
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 150mA 22Ω 300mA 3s 9Ω 插件 Resettable Fuses ROHS