TPSMD17A
MFR.Part #
TPSMD17A
JLCPCB Part #
C1975826
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS