TPSMD12A
MFR.Part #
TPSMD12A
JLCPCB Part #
C224086
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 14.7V 150.8A@10/1000us 19.9V 2uA 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS