TPSMA6L36A
MFR.Part #
TPSMA6L36A
JLCPCB Part #
C434731
Description
10.4A 1uA 36V 40V 58.1V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS