TPSMA6L26A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMA6L26A
JLCPCB Part #
C434729
Package
DO-221AC
Description
14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS