TMOV20RP550EL2T7
MFR.Part #
TMOV20RP550EL2T7
JLCPCB Part #
C2657705
Package
Plugin
Description
1.5kV 10kA 300pF@1MHz 360J 550V 715V 910V 插件 Varistors ROHS