TMOV14RP420EL2T7
MFR.Part #
TMOV14RP420EL2T7
JLCPCB Part #
C2655794
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 160J 300pF@1MHz 420V 560V 680V 6kA 插件,P=7.5mm Varistors ROHS