TMOV14RP420EL2B7
MFR.Part #
TMOV14RP420EL2B7
JLCPCB Part #
C1529817
Package
Plugin
Description
1.12kV 160J 300pF@1MHz 420V 560V 680V 6kA 插件 Varistors ROHS