TLPA20CA
MFR.Part #
TLPA20CA
JLCPCB Part #
C3708265
Description
-55℃~+175℃ 10uA 157.4A 20V 22.2V 32.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS