SZ5KASMC10CAT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ5KASMC10CAT3G
JLCPCB Part #
C20349977
Package
SMC
Description
-65℃~+175℃ 10V 12.3V 17V 294.1A 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS