SZ1SMB54CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMB54CAT3G
JLCPCB Part #
C1977071
Package
SMB
Description
330pF 54V 5uA 6.9A 600W 63.16V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS