SZ1SMB45AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB45AT3G
JLCPCB Part #
C3698744
Package
SMB
Description
-65℃~+175℃ 385pF 45V 50V 5uA 600W 72.7V 8.3A TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS