SZ1SMA10CAT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ1SMA10CAT3G
JLCPCB Part #
C3700771
Package
SMA
Description
-65℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 2.5uA 23.5A 23.5pF 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS