SZ1SMA100AT3G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZ1SMA100AT3G
JLCPCB Part #
C3704866
Package
SMA
Description
-65℃~+175℃ 100V 111V 162V 162pF 2.5A 2.5uA 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS