SP12-01WTG-C-HV
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SP12-01WTG-C-HV
JLCPCB Part #
C3655454
Package
FlipChip-2
Description
100W 12V 13.3V 19V 8A@8/20us Bidirectional TVS FlipChip-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS