SMF17A-T13
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF17A-T13
JLCPCB Part #
C1977163
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 200W@10/1000us 27.6V 7.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS