SMCG10CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG10CA-HRA
JLCPCB Part #
C1978314
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 11.1V 17V 1uA 88.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS