SMBJ20CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ20CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977492
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
18.6A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS