SMBJ14A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ14A-HRA
JLCPCB Part #
C3709402
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS